| CatalinaPaulaM a întrebat:

Am nevoie de puțin ajutor. Sunt clasa a 12-a și clasa mea organizează Balul Bobocilor anul acesta. Eu trebuie să vin cu o temă pentru bal, dar nu prea am idei. Anii trecuți au fost teme gen: anotimpurile, zeii Olimpului, îngeri și demoni, anii 70. Vrem ceva nou și interesant anul acesta. Mă poate ajuta cineva cu niște idei de teme? Ceva origina și intrigant. Mulțumesc. Fundă pentru cel mai bun răspuns happy

Răspuns Câştigător
| Lilulilu123 a răspuns:

Buna.
Personaje din filme /desene animate, personaje din basme, anii 1700-1800.

2 răspunsuri:
| rocket1204 a răspuns:

O tema rock'n'roll si puteti organiza si karaoke. Ar fi distractiv.

| Taduic a răspuns:

Ceva mai funcky, un party gen Project X ar fi belea pentru oricine.