| andreisseu a întrebat:

Am si eu doua dileme.
Cum ma pot intelege mai bine cu o fata? Chiar daca o cunosc,nu ma pot apropia de ea. Nu vreau neaparat o iubita,vreau sa ma inteleg mai bine si cu oamenii de sex opus.

Desi unele fete imi spun ca nu sunt urat ( o colega de clasa,fosta prietena. ) eu am o problema cu asta. Vad fete mai frumoase si imi spun ca nu sunt pentru mine (nu arat bine,nu vorbesc bine, am de toate). Am nasul mai maricel, poate asta este o parte din problema.
Daca aveti niste sfaturi sa-mi dati as fi recunoscator. Multumesc frumos

1 răspuns:
| Capi a răspuns:

Pai in primul rand incearcă să nu iti mai pui atatea intrebari prostesti, te duci la ea o saluti o intrebi ce face din astea