| Deea12345 a întrebat:

am nevoie de un mik sfat... eu am fost cu un baiat care a pus pariu cu prietenull lui ca poate fii cu o anumita fata care se presupunea ca mie prietena euu nu stiam de acest lucru dar am aflat ca el era cu aceea fata in timp ce era cu mine Indata ce am aflat i-am dat papuciii El imi tot explica ca a fost doar un pariu si ca a gresit si ca ma iubeste dar eu eram prea ranita Acum cand ma vede ca stau de vorba cu baietziii se face gelos si incepe sa se bata oare dc? Mie imi pare rau ca m-am desp de el pentru ca il iubeam si inca tin la ell El vrea sa ne inpacamm si nu stiu ce sa fac mi-a dovedit in multe feluri ca i pare rau ca ne-am desp si mi-a aratat ca ma iubeste Dar eu nu stiu ce sa fac ma putetii ajuta va rogg?

3 răspunsuri:
| Catcherintherye a răspuns:

Incearca sa il intrebi pe prietenul lui daca te iubeste cu adv, daca nu, nu daca da, bafta!winking

| andreeamady a răspuns:

Desigur ai putea sa o ti pe a ta si sa nu te mai combini cu el...dar daca tot iti place fi fata desteapta combina te cu el dar fi mai prudenta intra i in joc dar cu regulile tale, fi rezervata si fal in asa fel sa il ai la picioare fara sa si dea seama...winking