| WeaponGirl a întrebat:

Am nevoie de un nume la viitorul meu site! Nu va spun despre ce este site-ul! big grin Vreu un nume care sa fie scurt (un singur cuvant), poate si amuzant, sa fie in engleza si usor de retinut! Cine imi da cele mai multe si frumoase idei va primi funda! Scrieti cat mai multe! Merci :X

Răspuns Câştigător
| Yosh a răspuns:

Yolhiro este o scuza atunci cand faci ceva stupid si inseamna you only live once.

| WeaponGirl explică (pentru Yosh):

Thanks but is already taken big grin

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu vrei sa spui despre ce e vorba iti recomand "dick"

| WeaponGirl explică (pentru suntserios):

Nu este o conditie ca numele site-ului sa aiba legatura cu continutul... daca pe tine atat te duce mintea, imi pare rau pentru tine, sincer, nu cred ca se poate tratawinking

| suntserios a răspuns (pentru WeaponGirl):

Daca vrei sa faci ceva cu site ul ala, chiar sa fie un site vizitat nu ai nici cea mai vaga idee cat e important e numele domeniului / titlul site ului pentru a face SEO pentru motoarele de cautare.

| WeaponGirl explică (pentru suntserios):

Crede-ma ca am idee....nu ma subestimawinking

| suntserios a răspuns (pentru WeaponGirl):

Ma indoiesc, sau cel putin nu o arati.

| WeaponGirl explică (pentru suntserios):

Lasa cum spun eu, stiu ce fac big grin

| shoshonik a răspuns:

Winners
champions
best
unbreakable
star's
ribbon
W.T.F
LOOL Funda?