| Madelinee a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Am parul cu tendinta de ingrasare, seara ma mananca de nu mai pot, si nu stiu ce shampon sa folosesc. De cazut nu imi cade dar se ingrasa repede si am matrreata multa. Dati-mi daca puteti un shampon bun pentru a deveni parul inapoi la normal ca de cateva luni e asa. P.s am schimbat samponul si nu prea ii convinde la par. si nu mai tin minte cum se chema cel vechi.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca samponul cu sulf si urzica

| residentevil89 a răspuns:

Si parul meu se ingrasa repede mai ales acum vara pff eu am luat de la farmacie 1 sebum control de la gerovital plant, daca vrei intr-adevar ceva bun cel mai bun loc pentru asa cev este la farmacie sper ca am fost de ajutor