| EuSeByU_3357 a întrebat:

am si eu o problema in legatura cu parul, mi se ingrasa foarte repede(2 zile dupa spalare), ce sa fac? un sfat, tratament, un shampon? pls multumesc

Răspuns Câştigător
| Beautifullies a răspuns:

Am mai vazut o intrebare asemanatoare cu aceasta. Eu cred ca cel mai bine ar fi sa folosesti Pantene [ de preferat cel albastru ]. Eu pe acesta il folosesc si pot spune ca sunt mai mult decat multumita de el. Bafta!

1 răspuns:
| Debb a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Corpul tau emana grasime iar daca ai parul drept, parul se lipeste de cap si se ingrasa. Sunt sampoane si tratamente speciale.