| JustmeO a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Deci imi place de un baiat; El e la alta scoala si nu prea stiu nimic despre el, vreau sa aflu numele lui si nu stiu cum. Nu pot sa ma bag asa pur si simplu in seama si id lui nu cred ca am cum sa il aflu. Mersi si fara comentarii aiurea. Fundaaa!

1 răspuns:
| вυттєяƒℓу a răspuns:

Incearca sa il cauti pe facebook daca stii scoala si poti incepe sa vorbesti cu el pe chat si ii zici ca vrei sa-ti cunosti "prietenii" de pe facebook etc. si vorbesti cu el, ii ceri id'ul thinking