| izaura111 a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Unui baiat ii place de mine, ne am sarutat, dar am stabilit sa fim doar prieteni. Intre timp i am cunoscut unul din prieteni, caruia i am spus ca am un complex in legatura cu fizicul meu. La inceput a incercat sa ma contrazica, dar acum de fiecare data cand ne vedem face baza de mine. Problema e ca incep sa l simpatizez. Cu exceptia acestei tachinari, se comporta frumos. Ma duce acasa pt ca stam relativ aproape, daca mi e frica de ceva vine si sta langa mine, ma calmeaza, cans imi e frig imj da haina lui. Cred ca si el ma place, dar nu face nimic din cauza prietenului sau. Tin sa mentionez ca nu l am la prieteni pe facebook si ca mi a dat cerere, dar a sters o. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| lorena15 a răspuns:

Te place normal, si spune-i sa nu fie intimidat de prietenul lui pentru ca el si-a pierdut sansawinking

1 răspuns:
| rDeea a răspuns:

Oferăi o şansă, cu siguranţă te place :3
Dacă vă potriviţi ar fi foarte drăguţ.