| Ingerfararipi333 a întrebat:

imi place de un baiat. CARE EL NU MA CUNOASTE. Stiu ca suna aiurea rau de tot. dar da.
Am trecut clasa a 9a iar el a 12a. El nu e din comuna in care locuiesc, dar joaca in echipa de fotbal de la mine de aici. Bun, faza e ca acum aproape doua saptamani l-am gasit pe Facebook, si i-am dat cerere. Mi-a acceptat, la fel si pe Instagram! Nu stiu ce sa fac ca il simpatizez destul de mult. iubita nu are. in caz ca va intrebati. si mi-e putin rusine sa-i dau mesaj. sau ceva de genul. Mentionez ca acum de cand voi incepe liceul, il voi vedea in fiecare zi. Sa mai astept pana atunci? Si sa vorbesc cu el, macar sa fim prieteni. si dupa mai vedem. Chiar nu stiu ce sa fac. M-am indragostit de el. Doresc multe sfaturi. Il apreciez pe fiecare.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu prea ai sanse sa se uite la tine fiind asa diferenta si mai ales ca esti si rusinoasa. Daca vor sta astia de a 12-a cu boboabe vor sta eventual cu alea tupeiste de ies in evidenta. Si cum s-a zis, va pleca oricum la facultate si te va uita, daca veti sta pana pleaca.

| missfatadelatara a răspuns:

Iubire de durata maximă de 6 luni...

O sa ai o relație scurta, el o sa plece la facultate, o sa te uite, tu o sa suferi pana termini liceul...