| Deathness a întrebat:

Am cunoscut un baiat acum 2 luni, si vb ca amici, mai apoi intr-o seara am vb cu el si i-am spus ce simt pentru el.In seara aceea am stabilit sa ramanem prieteni. Obisnuim sa stam unul langa altul si sa ne atingem mainile si sa stam imbratisati in pat.Adesea are instinctul sa ma protejeze. Faptul ca e atent cu mine si facem toate astea inseamna ca el m-ar putea place sau e doar politicos?

Răspuns Câştigător
| Mandy a răspuns:

Mai intrebi? OF... ce norocoasa esti...Sunt mai mult decat sigura ca te place.Astea nu sunt gesturi intre prieteni :-J.Este minunat ca te intelegi asa bine cu el.Eu te sfatuiesc sa vorbesti cu el. Intrebarea este:Tu il placi?

2 răspunsuri:
| KidOoNh a răspuns:

Poi asta tu trebuie sa-ti dai seama aici nime nu cred ca te poate ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca el tear putea place, pentu ca un baiat nu face toate acestea pentru ca e poliicos, este logic ca face asta cu un interes... dar cine stie stie ce interese...