| Anonim251999 a întrebat:

Am nevoie de un sfat urgent. In seara asta mi-au venit problemele si maine trebuie sa merg la piscina si nu stiu sigur daca pot folosi ob-uri in apa fara "consecinte". Helpp

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ob-urile retin in vagin menstra scursa pentru o perioada de timp de minim 4 ore fara nicio problema. In consecinta le poti folosi fara teama de a apare vreo surpriza neplacuta. Succes!

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Indicat e să nu mergi pentru că nu ai cum să oprești dacă o să-ți vină în apă.