| elninio a întrebat:

am nevoie si eu de niste raspunsuri... iubesc o fata de care m-am despartit acum 2 saptamani, si nu stiu ce sa fac.sa ma impac cu ea sau nu? mi naspa daca ma impac ca iar o sa revina certurile si toate fazele happy

3 răspunsuri:
| Laalaa_9364 a răspuns:

Depinde si din ce cauza v'ati despartit si din a cui cauza. Daca vrei sa va impacati nu trebuia decat sa va ganditi ce nu a mers bine de s-a ajuns la despartire si sa remediati acele lucruri,iar daca nu e nimic de remediat cred ca nu mai are nicio sansa sad...dar,in principal, gandeste'te la ce nu a fost bine in prima faza a relatiei, discuta cu ea si sa faceti in asa fel incat sa fie bine dupa ce va impacati. Succes! happy

| Georgel_8123 a răspuns:

Frate in primul rand incearca sa vb cu ia dac anul merge pune pe altcineva sa o faca.In tot acest timp uh vb cu prietena cea mai buna a iei si iy spui ca iti pare raw si etc ea sigur iy va spune! Si in legatura cu certurile... incearca sa o calmezi!

| BoOm_5730 a răspuns:

Problema ii la tine si eu ti-am spus atunci hai la bancutza ca mai ii putin pana la ea si nu mai pot e picioare.Dar tu nu ai venit si oricum pentru roxana ai fi zburat pana acolo darpt ea nu ai putut face 20 de pasiraised eyebrows