| AnOnImA2o0osiPUNCT a întrebat:

^_^
Am nevoie urgent de niste mesaje, texte pentru sfarsit de clasa a 8-a. Sa fie ceva in care sa spuna cum am inceput clasa I pana la sfarsitul clasei a VIII-a. Nu vreau sa fie prea triste happy
Cel mai bun raspuns primeste FUNDA big hug si la restul' cate un vot :**
Mersiiiii!

Răspuns Câştigător
| Mariana2B a răspuns:

1)Am crezut ca acest moment nu va sosi, dar uite acuma am ajuns la capatul drumului pe care am pornit acum 8 ani. Toate lucrurile pe care le-am realizat impreuna vor ramane mereu stocate in inima mea.Ne-am distrat, am ras, am plans dar am fost mereu acolo una/unul pentru alta/altul.
2)Sunt multe lucruri de spus despre tine si putin loc in album. Acesti 8 ani au trecut repede parca ieri am intrat pe bancile scolii cautand o banca in care sa stam.
3)E greu si trist de crezut ca acesti ani au trecut. Mergi cu tarie in directia visurilor tale, lupta pentru ceea ce iti doresti si nu uita de anii de generala.
Sper ca te-am ajutat happy