| danida a întrebat:

Infuzia cu ceai de musetel e buna pentru cosuri? ..pt purificarea fetei? funda.happy

Răspuns Câştigător
| mihaelaavirvarei a răspuns:

Da este buna, ajuta la deschiderea porilor. De asemenea poti incerca sa iti cureti fata cu un disc demachiant si ceai de musetel (este la fel de bun)

5 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Bineinteles.

| AmanoYuno a răspuns:

Este foarte buna.

| SORi16 a răspuns:

Vad ca cele mai bune raspunsuri sunt cu DA. Ei bine eu zic nu. Dupa ce te dai de doua trei pri o sa vezi ca fata ta o sa se irite si o sa te faci ca o rosie

| EverybodyLies a răspuns:

E buna eu am scapat de cosuri cu un fel de gel din farmacii, il gasesti oriunde, trebuie numa sa intrebi se numeste de la gerovital plant gel antimicrobian. big grin

| xXveronikXx a răspuns:

Da!