| MeridaOcean a întrebat:

Am o bratara cu ochi turcesc, si de fiecare data cand o port si arunc o privire la ochi,incep sa ma simt rau sa ma doara capul sa ametesc, am inceput chiar s-o ascund ca sa nu ma mai simt asa(adaug ca ma simt asa doar cand ma uit la el), ce inseamna asta?crying funda!

Răspuns Câştigător
| livethislife a răspuns:

Sa stii ca nu esti singura persoana care se plange de experiente ciudate cu acele bratari sau lantisoare cu ochi. Am o prietena speriata de moarte de ele. Tot ne povesteste cum purta o astfel de bratara cand era la biserica si dupa ce s-a inchinat si-a atins bratara de o alta bratara care era sfintita, iar cea cu ochi a pocnit si s-a rupt. Nu stiu daca sunt doar povesti sau nu, dar oricum ideea este ca daca te deranjeaza... scapa de ea.

3 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Arunca astfel de lucruri si poarta ank scurce egipteana sau o cruciulita sfintita

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Arunca astfel de lucruri si poarta ank cruce egipteana sau o cruciulita sfintita

| Lollaow a răspuns:

De ce nu ii dai foc?