| evildreams97 a întrebat:

Am o dilemalaughing. Cam acum o luna am inceput sa ma uit la ceas la fix.Ma uitam de cel putin 6, 7 ori pe zi.straight face. Dupa cam 2 saptamani de "groaza"laughing am inceput sa ma uit nu numai la fix.ci si la minutele corespunzatoare fiecarei orestraight face.[ex: 10:10; 14:14]. De ieri ma uit la si 1 minut.Deci mereu cand ma uit la ceas, ma uit la si 1 minut...
Nu stiu ce ar putea insemna, pentru ca nu am mai intalnit "problema" de genul.Stiam ca e ceva la modul : la fix te iubeste cineva, la si 1 minut te iubeste si mai mult. Iar alea cu minutele corespunzatoare orei... mi se par cele mai ciudate sa zic asalaughing. Eu de fel nu sunt o persoana superstitioasa, dar asta ma pune pe gandurihappy. As vrea mai multe pareri. cele mai interesante primesc fundatongue.Mersi!

Răspuns Câştigător
| zambethツ a răspuns:

Ubita iti dau eoo aici tot ceea ce trebuie sa stii despre orele la care te uiti citeste si invata parerea mea e ca eu cred in elebig grin
01:01 - Iti va demonstra intr-un fel ca te iubeste...

02:02 - Se gindeste fara incetare la tine...

03:03 - Deseori te viseaza...

04:04 - Te culci cu gindul la el...

05:05 - Vrea sa te faca geloasa...

06:06 - Ii placi la nebunie...

07:07 - Te iubeste 100%...

08:08 - Vei avea o zi cu multe surprize...

09:09 - Sinteti facuti unul pentru celalalt...

10:10 - Te va suna...

11:11 - Sa indragostit de tine lulea...

12:12 - Are alta si crede ca nu stii...

13:13 - Veti vorbi personal...

14:14 - Degreba nul vei mai iubi...

15:15 - Sufera mai mult ca tine...

16:16 - Iti va parea rau...

17:17 - Ii este rusine...

18:18 - Amintirile te vor framinta...

19:19 - O sa va impacati...

20:20 - Trebuie sa te distrezi...

21:21 - Nuti arata dar tot te iubeste...

22:22 - Sa suparat...

23:23 - Este foarte gelos pe toti baietii

ok.acum orele fixeeelove struck

1:00-Nu te va uita niciodata

2:00-Te adora

3:00-u esti totul pentru el

4:00-Un brunet te iubeste

5:00-Iubesti ochii verzi

6:00-Iubesti ochii negrii

7:00-Un blond te va iubi

8:00-Iubesti ochii caprui

9:00-Nu te poate uita

10:00-Va veti plimba

11:00-Vrea sa te sarute

12:00-Te va saruta

13:00-Ii place de tine pentru ceea ce esti

14:00-O sa faci dragoste

15:00-Ii este dor de tine

16:00-Vei primii un sarut

17:00-Te iubeste dar nu-ti spune

18:00-Te inseala dar tot pe tine te iubeste

19:00-Te doreste un blond

20:00-Te doreste un brunet

21:00-Ii place de tine

22:00-Se gandeste la tine

23:00-Te gandesti la el

24:00-crede ca iubesti pe altcineva

Se zice ca daca te uiti la fix la ceas te iubeste cineva... daca te uiti la fara un minut trebuie sa-ti pui o dorinta si dk te uiti la si un minut inseamna ca o persoana te dorestelove struck

Frumos nuh?love struckkisssslove struck

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Hmm. Pur si simplu te uiti in acel moment, si asa se intampla.Nu e nimic superstitios, si mie mi se intampla la fel, si zic: ma iubeste, si numar orele.chiar daca nu e adevarat.

| Annitu a răspuns:

DILEMĂ MASCULINĂ . x_x:-T http://annitu.blogspot.com/2011/02/dilema-masculina.html =))

| Adelutza_8961 a răspuns:

laughing
pfoaai deci...eu asa stiam ca atunci cand te uiti la si 1 minut
te inseala.si de ceva timp ma uit tot la si 1 minut
si relatia noastra fiind la distanta. rolling eyes nah...iti imaginezi tu
Si atunci cand ma uit la fix zic" daca nu cred ca ma inseala atunci cand ma uit la si 1 min nici acum nu cred ca ma iubeste s´au se gandeste la mine" cateodata ma gandesc ca am eu prb cu capu´straight face dar ce sa faclaughing e ciudat nici eu nu gasesc explicatie...nu as vrea sa cred in asa ceva. da sti vb aia... dc te temi nu scapi. Dar sunt sigura ca ma iubeste.deci parerea mea. e ca asta se intampla doar in capu´nostru. laughing :*:*:*

| Rinnegan a răspuns:

Pura coincidenta big grin

| roxana_1334 a răspuns:

Eu sunt o persoana supestitioasa:parerea mea este ca poate ai ceva special de te uiti la acceasi ora sau minut
Daca nu as fi superstitioasa as zice ca este o coincidenta...