| Uvhcbf778 a întrebat:

Buna.Am o dilema foarte mare.Am avut o relatie de 2 ani jumate,dupa care ne-am despartit pentru ca m-a inselat si nu mai era ca inainte,isi pierduse interesul pentru mine. Dupa cateva saptamani,ma cauta incontinuu sa ne impacam,ca s-a schimbat,iar eu in timpul asta am inceput sa vorbesc cu alt baiat,de care m-am atasat si am inceput sa tin la el,dar gandul meu era tot la fostul.El si-a incercat norocul inca o data, dupa o luna jumate, a venit la mine acasa si am simtit ca trebuie sa ii mai dau o sansa.Dar ma simt prost si pentru celalalt baiat, a prins sentimente si el…sunt intre 2 baieti si tin la ambii si nu vreau sa sufere nimeni…baiatul asta se comporta cu mine exemplar inca de la inceput, e sincer si bun, dar petrecand timpul cu fostul recent vad ca si-a schimbat comportamentul si are multa afectiune fața de mine…ajutor

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Faci o mare greseala revenind la fostul, atat am de zis... Sper sa iti dai si tu seama ca nu merita.

| Uvhcbf778 explică (pentru dullcat):

Si daca el intr adevar s-a achimbat? adica ma uitam la el si parca nu mai era scanteia aia..il simteam ca un strain putin

| dullcat a răspuns (pentru Uvhcbf778):

Pai daca nu mai exista nicio scanteie de ce mai doresti sa fii cu el?

| Uvhcbf778 explică (pentru dullcat):

Inca simt ca il iubesc, si de dragul amintirilor

| dullcat a răspuns (pentru Uvhcbf778):

Amintiri iti poti face oricand cu altcineva care nu te va insela.

| Miruna333 a răspuns:

In primul rand gandeste-te la tine. La tine cine se mai gandeste sa nu suferi? Bine ca fostul s-a gandit atat de mult la tine, incat te-a si inselat. Nu exista schimbare dupa inselat, te-a inselat prima data si te va mai insela. Incearca cu tipul nou, ala merita o sansa