| ShotYouDown a întrebat:

am o dilema crying
Prof de franceza ne-a dat test de tradus si toata clasa a luat note intre 3 -5 iar eu am luat 4.Notele nu au fost trecute in catalog dar avem sedinta cu parinti la care a vrut si prof de franceza sa participe.Acum nu stiu daca le va spune notele...Intrebarea este :
Cum i spun Mamei de nota?sad Sau nu i spun?

Răspuns Câştigător
| MâţaD a răspuns:

Spune-i tu, pentru ca sunt sigura ca va fi mult mai deranjata daca va afla de la altcineva, decat de la tine.

2 răspunsuri:
| ShotYouDown explică:

Multumesc i-am spus mamei si a zis ca nu are nimic, a fost chiar mandra ca i-am spus adevaraul.

| Didyna a răspuns:

Hei,pai si eu am luat un 4 la mate, i'am zis mamei si a zis ca sa fiu mai atenta...pai nu ii spune mamei de sedintaa...