| firelord66 a întrebat:

Am o intrebare a luat cineva creatine mega caps 1250 de la Olimp? Vreau sa stiu daca e adevarat ca sunt f. bune(nu la gust). Sau daca v-au aparut reactii adverse.(Sa raspunda doar cei care au folosit sau stiu ce vorbesc )

1 răspuns:
| Madalin_Constantin_1993 a răspuns:

Frate eu astazi mi-am cumparat si am luat 3 capsule si se vede diferenta nu pot explica dar simti muschi cum se incordeaza si reactii adverse inca nu am nimic totul e ok, sa nu depasesti doza zilnica recomandata adica in jur de 2-4 zi