| Bizau_Bogdan_1987 a întrebat:

Salut am 65 kg 175 înălțime 27ani as vrea sa pun si eu ceva pe mine am cumpărat.Daa pro 120 caps, ZMB6 60 caps, Animal Juiced aminos 368 g,creatine mega caps 1250, mutant mass.îmi puteți spune daca e bine ce iau si fac si sport de 3 ori pe săptămână va rog facă ma puteți ajuta cu un sfat

2 răspunsuri:
| catwomen69 a răspuns:

Bună. Cred că cel mai bine e să ai o alimentație bogată și sănătoasă, cu multe gustări între mese și cu multe vitamine. Apoi încerci cu suplimentele. Lucrul ăsta se face în timp, din păcate. Baftă!

| Bizau_Bogdan_1987 explică:

As dori niste sfaturi