| KIdda_6499 a întrebat:

Am o intrebare am auzit ca daca faci sport te inalti, dar atucni nu faci si muschi? Adiak exista vreun sport care te inalta da fara muschi?
Va rog raspunsuri serioase

7 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Innot,volei

| TSO7 a răspuns:

Basket poatewinking

| KIdda_6499 explică:

Faza e ca eu vreau picioare subtiri nu cu mushi ca nu arata deloc bine prea masculine

| Negative a răspuns:

Sport fara sa faci muschi? Atunci nu se mai numeste sport...incearca sa faci abdomene...te va ajuta mult.

| LuizaElena a răspuns:

Orice sport. ajuta musculatura si o intareste.Nu cred ca exista vreaun sport care sa nu faca acest lucru.

| djalexandrual a răspuns:

Asta cu inaltatul e adevarat eu intodeauna tau mai mult la ora de sport decat trebuie... am 12 ani si am 1 metru 68. dar muschii ii lucrezi la ori ce sport. Funda?

| annnka13 a răspuns:

Pai prin sport vrei, nu vrei, tot iti antrenezi muschii. Pentru faza cu intaltimea majoritatea prietenilor mei au ales voleiul si baschetul. Nu-ti imagina ca dupa un an doi de practicat o sa arati ca John Cena in privinta muschilor. laughing