| Nuvreausaimipunnume a întrebat:

Am o intrebare, am facut judo de performanta 2 ani jumatate si am avut un moment de slabiciune si nu am mai mers. Fara sa anunt antrenorul ca am nevoie de o pauza, acesta m-a dat afara.Acum as vrea sa ma reapuc dar imi este rusine sa il sun pe antrenor pentru ca nu stiu ce reactie poate avea.Ma poate ajuta cineva cu un sfat?

1 răspuns:
| Dolores214 a răspuns:

Suna și vorbește cu el și spune-i ce ai pe suflet dacă nu te mai ia înapoi demonstrează ca a greșit ca nu te-a luat înapoi înscriere la alta scoala bafta