| AnonimulCurios a întrebat:

Va rog frumos arunca-ti un ochi aici si ajutati-ma cu un simplu sfat. Sunt mai multe de povestit, o sa incep cu inceputul!
Acum aproximativ 2 ani am practic un sport timp de 1 an (nu vreau sa par laudaros dar eram bun) pana la un moment dat cand mi-am fracturat un os si a trebuit sa fac pauza timp de 1 an. Acum 6 luni m-am reapucat, dar am venit mai mult pentru fizic. Dar cat timp am facut pauza s-au schimbat foarte multe... stilul de antrenament, sportivii care erau acolo, antrenorul etc. Ce vreau eu acum sa va zic este ca vreau sa renunt la el, sa nu-l mai practic! Am de slabit multe kg pana sambata si nu m-am reapucat ca sa-mi stric sanatatea aiurea + ca daca vorbesc cu antrenorul despre categorie el nu o sa ma inteleaga si nu o sa ma asculte si tot o sa ma bage la slabire. As vrea sa renunt la sportul acesta si sa ma reapuc de altul. Dar problema este ca se va supara unchiul din Spania pe mine daca renunt la acest sport si nu ma va lua acolo peste 2 ani si imi doresc foarte mult asta, chiar nu stiu ce sa fac...
VA ROG, AJUTATI-MA
CEL MAI BUN RASPUNS PRIMESTE FUNDA

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

2 ani e o perioada mare de timp in care poate sa-si schimbe decizia, daca nu iti place il lasi, cand nu faci ceva din placere faci degeaba.

| AnonimulCurios explică (pentru MarianWLF):

Fratica, problema e ca ma obliga si tata sa ma duc... si daca ii spun nu intelege, i-am mai spus odata si degeaba.

1 răspuns: