| Nuvreausaimipunnume a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu un sfat? Am facut judo de performanta doi ani jumatate si dintr-o prostie am renuntat fara sa anunt antrenorul cu care ma intelegeam foarte bine.Acesta m-a dat afara.Lucrurile acestea s-au intamplat prin luna mai.As vrea sa ma reapuc(stiu ca a trecut mult timp, dar sper ca inca se mai poate rezolva ceva)Va rog un sfat bun

1 răspuns:
| munteanuionvictor a răspuns:

Poți să încerci să vorbești cu antrenorul, poate i-a trecut supărarea. Sau dacă ți-e jenă să vorbești tu personal cu el, pune pe cineva să-l întrebe dacă vrea să te primească înapoi. Dacă nu vrea poți să încerci la alt club.