| aℓℓ3XAnDry a întrebat:

am o intrebare! Am impresia ca netul ne rapeste foarte mult timp. voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| bozioru a răspuns:

Netul in ziua de azi, nu ne rapeste timpul, deja face parte din viata noatra de zi cu zi.Cand ai ceva important de facut dai un E-Mail.Cand doresti sa vorbesti cu o persoana draga exista messenger si skype.Cand vrei sa te joci ceva te joci cu oameni din alte tari.Toate astea deja, adunate pot spune ca ne rapesc cel putin 4-5 ore pe zi, ceea ce este foarte grav, deoarece cu cat stai mai mult pe internet cu atat te desprinzi mai mult de la realitate si pierzi ocazia sa socializezi cu persoane fata in fata.

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Netul nu ne rapeste gram de timp! I-l oferim, de buna voie si nesiliti de nimeni! Ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu prea! Eu stau vreo 10-15 minute cand vin de la scoala. Atat