| lulu_5589 a întrebat:

am o intrebare:am o prietena la scoala si am crezut ca suntem bff dar s-a dovedit ca nu suntem deoarece ea isi petrcea timpul mai mult cu alta fata si cand aia nu o baga in seama venea la mine evident.si nu stiu sa mai fiu cu ea prietena deoarece imi zice ca suntem bff si ma cam deranjeaza ca tot timpu se baga in seama ca ma copiaza pe mine si pe inca o colega. vrea mereu sa fie in centrul atentiei.sa mai fiu prietena?

Răspuns Câştigător
| Dyallex a răspuns:

In aceeasi situatie sunt si eu
numai ca la mine situatie e un pic mai complicata
am niste colege care ma barfesc si au traso si pe "bff" a mea in jos
acum nu ne putem privi in ochi de nervi
colegii imi spun cae invidioasa
acum sa iti dau in sfat
dar mai intai o intrebare:
mai ai si alte colege cu care te intelegi fb in clasa nu?
stai cu ele... uit-o!
fa ca mine
stai cu alte colege
numai sa ai grija sa nu o barfesti pentru ca atunci va barfi si eawinking
sper ca iti este de ajutor

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cam tarziu in viata am aflat ca nu trebuie niciodata sa faci parte dintr-un trio de fete, e cel mai periculos:2, 4. 5. prietene da insa nu trei. Una vafi intotdeauna pe post de pivot, ca la handbal.

Răspuns utilizator avertizat
| ioanasweetful a răspuns:

Pai...nu e bine in 3 nikiodata! o sa va certati sigur! nu mai fii pr cu fata asta! evit`o! trebuie sa mai ai o pr in clasa.stai cu ea.fiti bff:X