| BaByTzZa a întrebat:

Buna:* am o intrebare. am un var care a furat a fost dus la sectie i-a facut poze ia lua`t amprente. si ia luat o declaratie unii sp ca asta inseamna ca i-a facut dosar penal altii spn ca nu... dar este la prima abatere. si stiu ca la prima nu iti face nic la a 2 iti face dosar ...asa stiam eu voii ce parere aveti? si inca ceva el trebuie sa plece din tara peste 1 saptamana tinand cont ca are doar 16 ani pleaca cu taicasu credeti ca o sa aiba prb la aeroport dk ar avea dosar?:? astp rasp dau fundiisaa:X :-J

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La prima abatere te pupa, dau cadouri, iti cumpara flori, etc. La cum scrii si tu o sa ajungi acolo. Vai de ea limba romana!