| Issei9 a întrebat:

Am o intrebare. Cand am instalat photoshop cs6 mi-a aratat ca nu am destula memorie. L-am sters. Dar in local disk, imi arata ca e plin dupa ce l-am sters. Deci tot l-am sters si imi ocupa spatiu. Mai instalasem jocul Lol daca stiti care. Si l-am sters si pe ala. Dar cred ca photoshop cs6 si/sau Lol imi ocupa spatiu aiurea. Le-am sters dar tot degeaba. Ce pot face sa nu-mi mai ocupe spatiu, chiar daca le-am sters?

2 răspunsuri:
| Chele_Iulian_1995 a răspuns:

Intra in control panel la unistall programs si dezinstaleazal

| Issei9 explică (pentru Chele_Iulian_1995):

Dar nu il mai am acolo.