| Kaoru a întrebat:

Am o intrebare care ma cam framanta de mult timp, si anume : Cum pot sa fac poze cat mai bune? [ aici ma refer la calitatea pozei, sa se vada cat mai bine ] Din cauza faptului ca nu-mi ies poze prea bune, fiindca am camera de 2 mega [de la telefon ]si stiu, e putin, sunt mai mereu frustrata de faptul ca pozele mele nu ies "asa cum am vazut la X-ulescu". As vrea sfaturi, pentru ca sincer nu-mi permit mai ales in momentul de fata sa-mi cumpar cine stie ce camera profesionala. Sper ca nu mai e nevoie sa spun ca dau fundita.

Răspuns Câştigător
| larisu a răspuns:

Pai poti sa pe faci prin picasa sau alte programetonguetonguefundoibig grin
big grin

2 răspunsuri:
| ROCKERforever14 a răspuns:

Pai sunt fotosopuri speciale bune care te pot ajuta

| Kaoru explică:

Eu ma refeream la pozele gata facute. Nu stau sa le editez apoi, oricum n-o sa se vada bine daca le editez. Ma refer, de ce lucruri trebuie sa tin cont ca poza sa iasa buna?