| Alex_Sovaiala_1998 a întrebat:

TPU am o problema foarte grava : azi vorbeam cu o tipa de care imi place iar o alta colega ma injur. Am fost neatent asa ca mesajul in care o injuram pe colega mea i l-am trimis tipei pe care o plac; apoi i-am explicat dar ea nu a mai zis nimi crying((( ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Wolfy5 a răspuns:

Sai dovedesti ca ai o colega cam tampi si nu te poti intelege cu ea si, si mno incearca sai explici frumos, sa nu faci ca disperatu ca iarta-ma ca nu stiu ce ma fac >3>, si prin astea aar trebui sa te ierte >.> sper ca te-am ajutat ^^

3 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Asa sunt fetele astea, imediat le sare mustarul, cere i iertare si explica-i ca te injura cealalta si din greseala ai trimis ei mesajul, daca te iubeste te iarta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i spui adevarul.

| Wolfy5 a răspuns:

Si nu te ingrijora k nu-ti rasp acum, o sati raspunde poate atunci avea si ea probleme