| mirela_1732 a întrebat:

Nu stiu ce simt pentru prietenul meu sunt de foarte mult timp impreuna si cred ca toate certurile si monotonia s-au adunat. adica cand ma ia in brate cand ma saruta ma simt greu, mereu imi imaginez alt iubit, cred c a o iau razna dacavad un baiat pe strada incepn sa imi imaginez cum ar fi el cum as fi eu cu el intr-o relatie cum ne-am comporta.
prietenul meu este gelos si mereu ma scoate din sarite.
mai sunt clipe frumoase in care ne intelegem bine, cred ca este atunci cand mergem undeva in parc, undeva cu mai multi prieteni cred ca asa uitam sa ne certam, si nu stiu ma simt mai bine altrui de el atunci cna dvine cu ceva nou, cu un joc, nu stiu cand vine si zice hai s ajukam carti sau cand ne prostim si ne alergam.
dar foarte rar,
nu stiu eu inca simt ceva pentru el, dar...
nu stiu ce sa fac sa schimb lucrurile, ce simt si ce cred i-am spus deja dar se face ca ploua promite ca se schimba dar peste 5 minute tot acelasi porcarii le face
voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| lavinia_9736 a răspuns:

Pff sunt in aceeasi situatie.(gen) Incearca sa stai fara el ceva timp, o saptamana, 2, 3 si sa nu faci nimica, sa nu te vezi cu nimeni etc, sa stai cumintica. Incearca lucru asta si dupa o sa mori iar dupa el.Eu sunt in a2a saptamana de cand a intrat "pauza" intre noi si nu stiu cat mai rezist, innebunesc, abia astept sa'l vad ...crede'ma ca merge!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat