| Syrin a întrebat:

Am o intrebare: eu sunt la liceu la un profil uman si as vrea sa imi spuneti ce facultati as putea urma dupa terminarea liceului.( ceva care sa se bazeze pe limba romana, limbi straine sau istorie; fara mate sau ce tine de un profil real) Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Limbi straine, Litere, Sociologie, Facultatea de Istorie, Drept, Politie.

3 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Facultatea de psihologie happy

| lanadelsex a răspuns:

Litere,limbi straine,drept, psihologie, istorie, chiar turism daca iti place, stiinte politice...

| Sfetlana_Elena_Istudor_1998 a răspuns:

Facultate de Drept...Parerea mea.(sper ca ti-am fost de ajutor) happy