| SpigiBb a întrebat:

Buna am o intrebare mai ciudatastraight face,am incercat sa inteleg chiar eu starea asta dar nimic,de ce stau mereu stresat/cu sufletul la gura cand pleaca prietena mea undeva intr-o excursie sau iasa in oras cu prietenii etc? Vreau sa zic ca e un fel de gelozie sa zic asa si nu e vorba de incredere, de 1 and e cand suntm impruna nu a facut NIMIC de genu asta si nu e genu ala de fata,stiu ca nu face asa ceva dar tot stresat is ca ce face unde e etc cand pleaca! daca ii trimit un sms si raspunde pic mai greu imediat imi trce sut de ganduri prin cap,realizez ca nu e bine am incercat sa inteleg eu dar nimic si nu imi place asa deloc! mi-a zis si ea ca e ok nu face nimic dar degeaba tot gelos/stresat sunt, va rog careva ce trebuie sa fac sa scap de aceasta stare? orice va rog Funda

Răspuns Câştigător
| Tina98 a răspuns:

Prietena ta ar trebuie sa fie fericita pentru ca este o norocoasa! Are langa ea un prieten care tine cu adevarat la ea si o iubeste! Nu este neaparat o problema, incearca doar sa fii mai optimist si lasa grijile.

1 răspuns:
| Tina98 a răspuns:

P.S : Daca vrei sa mai vorbim baga id-ul meu : iustina_tina98@ yahoo.com