| byenkutzyk a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care ati incercatbig grinaca renunt la paine si la dulciuri, nu mai mananc dupa ora 18:00, beau 2 l apa pe zi, 30 minute sport pe zi (alergat), in rest mancand cate putin din fiecare timp de 3 luni, cam cat se poate slabi?big grin (Vrea sa slabesc doar 5 kg)! Multumesc! big grin

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Ca sa slabesti in trei luni 5 Kg nu trebuie sa ti cura de slabire. Daca faci 30 de minute in fiecare zi sport, garantat vei slabi. Daca renunti la hrana. dupa ce te vei apuca din nou sa mananci te vei ingrasa dublu Deci ====== Atentie Pa

4 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Saraca de tine dar dc sa te chinui si sa nu mai mananci atatea bunatati? eu n-as putea...cand mi-e foame mancbig grinnu se poate trai si cu 5kg in plusthinking

luciana
| luciana a răspuns:

Draga mea, frumusetea fizica e trecatoare, ce-i drept la aceasta varsta conteaza cum arati, e si normal, dar pe masura ce anii trec si te maturizezi, acumulezi cunostinte, iti imbogatesti mintea si cugetul cu tot ce e util si frumos, aduni experiente si atunci stii cu siguranta ce conteaza in acesta viata deloc usoara; frumusetea interioara, aceea ce vine din'nauntrul tau si cea intelectuala, aceea primeaza si aceea e cea cu care te nasti si ramai o viata si pe care nimeni si nimic nu ti-o poate lua vreodat '. Cu timpul, ai sa intelegi ca aceasta e cea care conteaza. Nu zic ca nu e frumos un trup pe care cu generozitate natura l-a inzestrat cateodat', dar sa stii ca de multe ori, aceea ce detine acel trup,- nu stie sa lege doua fraze si nu are bogatia aceasta a mintii ce te salveaza in orice caz, e mai stangace, intr-un cuvant nu e inteleapta si atunci tu Cine crezi ca va avea Succes si va ramane pe veci Aleasa, caci asta primeaza : ce Ai in cap si nu cum Arati cu cateva kg in plus...( sigur ca trebuie sa fii la fel de ingrijita,- pe veci ). Numai bine, Lucien.

| byenkutzyk explică:

Vreau*

| byenkutzyk explică:

Paramore Bun raspuns! Chiar mi-a placut! laughing... Dar nu ma simt eu prea bine in pielea mea...Grasa grasa nu as fi big grin, doar putin plinuta (burtica si soldurile ma deranjeaza cel mai tare) si se cam observa din cauza ca sunt scunda big grin