| Anonim2682008 a întrebat:

Bună, am o întrebare pentru fete. De curând mi-a venit menstruația așa că mi-am instalat aplicația "Calendarul menstrual"iar întrebarea mea este dacă ați folosit și voi această aplicație și dacă îți spune exact în ce zi îți va veni următorul ciclu. (Vreau răspunsuri serioase și dacă se poate alte recomandări de aplicații de acest gen care sunt foarte bune)

4 răspunsuri:
| Den1sa a răspuns:

Nu am folosit-o dar pentru ca abia ti sa inceput menstruatia s-ar putea ca sa nu vina in fiecare luna in aceeasi zi adica sa fie neregulata, sa vina cand vrea ea, totusi poti incerca aplicatia dar nu e suta la suta sigura ca o sa-ti spuna cand o sa-ti vina urmatoarea data menstruatia

| Crescent a răspuns:

Eu o folosesc. Nu se întâmplă să fie fix în aceeași zi în care spune acolo, pentru că la mine e neregulat. Dar de obicei e diferența foarte mică.

| Smolbean a răspuns:

Eu îți recomand Flo. Foarte mulțumită!