| katy001 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi happy credeti ca BlackBerry Curve 8520 este un telefon bun? Deoarece as vrea sa il cumpar pentru mine si as vrea sa stiu daca merita sa dau bani pe el. Pentru cei care au telefonul...sau care stiu despre el ceva. Are aplicatii faine? Este rezistent? Va rog am nevoie de ajutor.
Va multumesc frumos
Ofer funda si vot.

Răspuns Câştigător
| sabilopod a răspuns:

Iti recomand Nokia c3. e tot ceva de genu'. il gasesti si la internity in brasov la magazinele de la carrefour si magnolia. :* pup. rolling on the floor

2 răspunsuri:
| Gabitzooo a răspuns:

Sincer eu nu prea stiu telefoane de astea ptc prieteni si cls mea are doar cu tachi dar eu in noiembrie de ziua mea cand imi expira abonamentul de la cosmote am sa trec la Orange si as vrea un telefon din aceste cu tastaura dar de preferinta Samsung sau Nokia si pana atunci de mai ieftesc si poate mai apar si alte modele deci eu nu stiu exact cat de bun este dar vreau sa zic ca telefonul asta http://www.google.ro/......tp?/imgres este destul de bun doar ca are camera mai mica si netu nu merge f repede, in rest e un tel bun

| Bix a răspuns:

Buna! Acest telefon il are tata si lucreaza ca lacatus mecanic si la rezistentaa hmm. e cam zgariat dar l.a scapat de multe ori pe jos si nu a patit nimichappyRotita din mijloc este ceea mai sensibila.I s.a dessurubat sau nu mai mergea bine de vre.o 3 orilaughing. Intra direct in meniu si este usor de umblat pe elhappy. Sper ca te.am ajutat!happy Bafta!happy