| Zozolinaa a întrebat:

Intrebare pentru baieti. xD

Cum arata fata perfecta pentru voi? Vreau sa zic si in interior si in exterior?

4 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Să aibă măcar jumate din perfecţiunea mea, şi totul e ok. Şi să fie modestă, ca mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa fie si ea macar un pic DesteaptalaughingFrumoasa... Amuzanta, Sincera, sa arate bine... cam atat.Bafta

| zoly123 a răspuns:

Pwai in primui parul. rand sa arate fie frumoasa Ochi caprui parul castaniu. hmm... sa fie sincera. Sa nu minta. si. sa fie nebuna rolling on the floor))