| AncaAncu a întrebat:

Intrebare pentru baieti : Cum arata partenera ideala pentru voi?
(frumoasa, desteapta, ochi caprui/ ochi verzi...)

Răspuns Câştigător
| LiveInXtreme a răspuns:

Frumoasa, desigur modesta daca se poate faa prea multe fite, ochi caprui, cu simtul umorului, sa stie sa se impuna, sa se aranjeze, sa ma lase sa.o sarut sau sa ii mangai obrazul, sa imi dea porecle.

Spera ca ti-am fost de ajutor. Funda?

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Modestă, nici frumoasă nici urâtă, o fată simplă, deșteaptă, ochi căprui - verzui, așa arată partenera mea.

| stark47 a răspuns (pentru Azµre):

Nici nu ma asteptam la alt raspuns azure! vream sa l dau eu(cu alte "statistici", asemanatoare totusi)

| Azµre a răspuns (pentru stark47):

Tu știi mai bine, nu mint happy
Mulțumesc.
Să ai o seară plăcută eu am ieșit, spor la răspunsuri

| stark47 a răspuns (pentru Azµre):

Bafta! ne auzim p mes!

| DraudeS a răspuns:

Vai, dar prefer partenera perfecta
- Culeasa de la morga
- 2, maxim 3 clase
- Fara un ochi
- Sa cantareasca intre 120 - 170 de kilograme.

Femeia care ma multumeste!

Sanatate!

| killgara97 a răspuns:

Daca asa tare vreai sa stii (Ana seminovici)