| fgsdfgdfgdsfgfd a întrebat:

Am o intrebare urgenta.Nu vreau reprosuri.Am 14 ani si mi-a venit menstruatia acum 4 luni. In primele luni mi-a venit putina si in ultimele 2 abundenta.Acum sunt pe menstruatie a6a zi. M-am masturbat ieri stiind ca mi s-a terminat caci nu mai mi-a curs. Dupa ce m-am masturbat a pornit iar putin care am si azi. Daca ma masturbez azi o sa imi curga mai mult? E din cauza masturbarii?

Răspuns Câştigător
| AddushAndrada a răspuns:

Da. E din cauza asta, dar e pentru ca ai scurgeri mai mari când te exciți. Nu ai de ce.sa îți faci probleme. Când menstruația trece, trece și dacă faci asta și în locul menstruației apar scurgerile albicioase.

5 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Ca te masturbezi la cei 14 ani ai tai(oare de cand ai inceput?),treaca mearga,am inceput sa cred ca este ceva normal,cand va aud pe toti ca va laudati cu asa ceva,dar,sa ne mai si "comanzi",ca nu vrei reprosuri si vrei un raspuns urgent,este curata neobrazare! Faptul ca nu vrei sa-ti facem morala,inseamna ca-ti dai seama,ca nu este tocmai frumos ceea ce faci! Daca tot o faci,de ce ne intrebi pe noi,daca este din cauza masturbarii? De unde naiba sa stim noi,care ar fi motivul? Poate si excitarea,sa fie de vina,ca doar nu te freci,asa intr-o doara,vrei sa simti ceva, care ar trebui de fapt sa simti, cand o sa te daruiesti viitorului iubit.Dar voi vreti cat mai devreme sa va "delectati" cu asa ceva!
Tu o faci, tu sa o tragi! Intreaba asa ceva, pe fata care te-a invatat sa te masturbezi.Sau pe mama, ce zici?

| fgsdfgdfgdsfgfd explică (pentru pietrean):

Unu la mana.Am zis fara reprosuri.Multe fete de varsta mea nu mai sunt virgine si nimeni nu le critica.Nu sunt singura care se masturbeaza in lumea asta.
Doi la mana e un site de intrebari si raspunsuri. Daca nu esti in stare sa raspunzi taci in puii mei. ***

| pietrean a răspuns (pentru fgsdfgdfgdsfgfd):

Una la mana:trebuie sa te ascult,ca vrei sa nu-ti reprosam? Tu ai intrebat,noi iti raspundem!
Doi la mana:invata sa vezi cui te adresezi,ca sa nu-si faca lumea o impresie proasta despre tine.Dar acum,este prea tarziu:esti aroganta,destul de prost educata,ca sa ma exprim elegant.
Trei la mana:rabd multe impertinente,din partea unor copii needucati ca tine,tocmai in speranta,ca datorita varstei mele,pot sa ajut cumva si persoane ca tine,sa stie ce ar fi bun si bine pentru ei/ele.Voi decideti ce faceti cu viitorul vostru,eu doar pot sa dau sfaturi,dar sa si "reprosez",cand vad specimene ca tine.
Asa ca,doar un copil ca tine, repet, needucat, poate sa se adreseze cuiva, fara sa stie cine este!

| fgsdfgdfgdsfgfd explică (pentru pietrean):

Da bine. Du-te adreseazate asa unei curve de 14 ani care s-a *** cu tot orasu. Peace!

| pietrean a răspuns (pentru fgsdfgdfgdsfgfd):

Tu esti doar aroganta si prost crescuta! Poate pe viitor, cand viata iti v-a da cateva bobarnace, sper sa-ti revizuiesti comportamentul.In rest, nu tin evidenta nimanui ce si cum face.
Eu sant linistita, calita, ca doar nu crezi ca esti prima copilita, cu un astfel de limbaj?