| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o intrebare. Vara asta am fost la tabara. Acolo mi-a placut de un baiat si lui de mine. Vorbeam doar pe net, skype, nu ne intilnea, relatia a durat aproape 2 luni, el si-a gasit alta prietena dar eu inca il plac, este capricios dar totusi nu pot renunta la el, uneori nici nu imi raspunde la mesaje, dar eu il suport, nu stiu spuneti-mi va rog sa continui asa ori sa incerc sa il uit? Sa mai fim prieteni ori nu? Chiar nu stiu ce sa fac...Off

Dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Uita-l, are o alta prietena, ce mai vrei de la el? In plus nicinu va intalneati. Ce rost are o relatie doar online? Sunt atatia oameni in jurul tau cu care poti lega o prietenie, nu e nevoie sa te opresti la unul imposibil.

4 răspunsuri:
| elisarktis a răspuns:

Daca o persoana te place renunta la orice ca sa vorbeasca cu tine.
Incearca sa-l faci sa inteleaga ca ai sentimente pentru el. Poate nu trebuie sa-i spui direct, dar daca nu te place nu poti face mare lucru

| Elenaambasada112233 a răspuns (pentru elisarktis):

Pai el nu ma place. Stie ca il plac, el niciodata nu mi-a scris primul la mesaje.off e ceva culmea.

| neutrino a răspuns:

La o asemenea prietenie este pacat sa renunti.

| Elenaambasada112233 a răspuns (pentru neutrino):

Nu stiu el parca nu vrea sa fim prieteni, acum nu avem relatii, foarte rar cind imi raspunde la mesaje si plus ca e foarte capricios ..chiar nu stiu