| girl999 a întrebat:

TPU AM sa incep sa va spun problemalaughingcrying la scoala este un baiat cu vreo 2 clase mai mare ca mine si il plac mult pot zice chiae topita cum sa fac ca si el sa ma placa am observat la un concurs ca se uita la mine cum sa fac sa aflu daca ma place, dar faa sa afle ca il plac, deorece sun o fire timida si doar atunci cand sunt sigura ca ma place pot sa ii spun. Deci vedeti ce problema am. DAU FUNDASI VOT

2 răspunsuri:
| Justme999 a răspuns:

Pai arata-i asta nu ii spune doar zambeste-i de fiecare data cand il intalnesti, incearca sa gasesti subiecte in comun, imprieteneste-te cu cel mai bun prieten al lui si pune-l sa afle sau poti sa-l inviti intr-un loc mai linistit unde sa fiti doar voi doi si acolo sa ii spui ca vrei ca asta sa ramana doar intre voi si il intrebi.La urma urmei ce pierzi?big grin

| girl999 explică:

In clasa a5a