| Ariamnaa a întrebat:

Buna! Am o mare nelamurire cum dumnezeu alea mai urate sunt luate de baieti? Iar alea mai frumoase sunt luate in bataie de joc si înselate în nenumarate randuri?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Frumusetea e in ochiul privitorului. Si de obicei cei frumosi inseala mai degraba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Alea mai urâte" au calitați morale și impresionează mai mult prin inteligență și umor iar ălora mai frumoase le pot lipsi acele trăsături de caracter pozitive.

| DerOberhammer a răspuns (pentru anonim_4396):

E indiferent de aspect. Fiecare persoana are caracter pozitiv/negativ, ca e urata, ca e frumoasa.

| DerOberhammer a răspuns:

Nu exista alea mai frumoase. Toate sunt la fel, unele machiate si aranjate, altele Stock. Intreaba o fata aranjata sa isi dea unghiile false jos, sa vezi ca acolo dai de jeg adevarat.