| alessia a întrebat:

am o mare problema...cand vreau sa intru pe -webcast.a1.ro- [de pe google chrome] merge da se blocheaza nu pot sa vad nimic nici o emisiune. si as vrea sa ma uit la burlacul.straight face mentionez ca mai demult puteam sa vad.acum zice "acest plug-in este inactin:necunoscut" chiar ma enerveaza.sadce sa-i fac?straight face
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BadCliché a răspuns:

Mi se intampla si mie.Probabil ca ai descarcat ceva ce continea GB sau MB si acesta sa se fi "stricat" un pic. Iti recomand : ori iti instalezi Mozilla Firefox sau Internet Explorer, ori dezinstalezi Google Chrome si il instalezi iarasi.
Sper ca ti-am fost de folos si vizionare placuta la burlacul laughing :*

1 răspuns:
| alessia explică:

@OanaGreen mersi am reusit:*