| Mariaanaaaa a întrebat:

Buna,am o mare problema.De ceva vreme, nu sunt sigura pe sentimentele mele.Acum 4 ani, m-am mutat la o alta scoala.Cu toti m -am inteles bine, in afara de un singur baiat.Acum,sunt a 8 a (mai e putin pana trec la liceu).Pot spune doar ca in acest an,baiatul acela s-a apropiat de mine, iar eu, cred ca m-am atasat (nici nu stiulaughing)).M-am inteles foarte bine cu el...pana in ziua banchetului, atunci s-a comportat urat cu mine.Eu m-am dus si am plans in baie,apoi m-am imbatat,vazandu-l ca danseaza cu o alta fata, pe melodia "Wind of the change". Atunci tin minte ca a fost cel mai urat sentiment pe care l-am simtit, de dezamagire....In seara aceea, chiar nu stiu ce mi s-a intamplat..Va rog,ajutati-ma! Precizez ca ma simt atasata de baiatul acela, nu -mi place de el, sau cel putin asa cred.De vreo 5 zile, nu mai am nici un chef de viata, si sunt trista.(banchetul a fost pe 23)

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Lasă l in pace. Ai examenul cat de curând. Vei cunoaște multi băieți la liceu care te vor atrage. Ai timp si de ei. Tu asigura ti viitorul cat mai ai timp! La liceu ai grija cu relațiile astea...scoala nu s-a terminat. Dacă îți place de el, ramane sa tineti legatura si mai tarziu.