| apatheticx a întrebat:

am o mica nedumerire daca o pot numii asa.Sunt foarte buna prietena cu baiatul de care prietena mea este indragostita de mai mult de jumatate de an.Mereu imi reproseaza ca ma dau la el, dar nu este adevarat.De cele mai multe ori el vine la mine si se baga in vorba. Uneori chiar ajung sa ma cert cu ea din chestiia asta.Nu intelege simplul fapt ca suntem prieteni si ca ne spunem aproape orice.Am impresia ca e doar geloasa ca eu vorbesc mai mult cu el. Ce pot face in privinta asta?

Răspuns Câştigător
| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Da e geloasa,las-o sa vorbeasca mult si bine pentru ea vorbestelaughing ai putea vorbi putin si tu pentru ea,fara sa stie ea, sa i spui baiatului ca fata respectiva il place vezi si reactia lui, poate el te place pe tine si dupa prietena ta s-ar sui pe pereti de gelozie si invidie.ce zici da-i si tu o mana de ajutor sa vada ca nu iti place de respectivul