| SiMpLa a întrebat:

Buna am o mica problema cu Pc-ul de ceva vreme cand il pornesc dupa cateva minute se reseteaza automat.Acum.vreau sa aflu cauza problemei ma gandesc poate ca e setat dar nu stiu unde sa caut ca sa il dezactivez.Va raman recunoscatoare daca ma ajutatihappy. Funda

2 răspunsuri:
| Calinush a răspuns:

Reseteaza=restart? daca da =>>

Trebuie sa-ti reformatezi calculatorul. Stergi toate partitiile(pierzi toate fisierele dar sper ca ai un back-up la cele mai importante) si instalezi windowsul normal.

Daca nu rezolvi nimic cu asta exista 100 de motive.

Rami, placa video, monitorul, placa de sunet, sursa, toate pot fi o problema.

Dul la un specialist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe Start la HELP AND SUPORT si intra la ACONTS dai clik pe primul rand si scrie tu"resplate''.