| georgiana_4037 a întrebat:

Bunahappy! am o nelamurire, de ce majoritatea de pe acest site atunci cand au fost intrebari de fete grase gen daca arata bine sau daca trebuie sa le batjocorim au raspuns gen:" nu trebuie sa radem de ele daca le vedem pe strada" si totusi daca le vad pe strada o fac? Macar aici as vrea sa fiti sinceri.La ce va ganditi prima data cand vedeti o fata grasa pe strada?

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Pentru ca sunt cu prietenii si pentru a-si face prietenii sa rada si sa fie respectat de ei o fac, altii de placere pentru ca au nasul undeva mai departe de nor si lung pana la luna si probabil niciodata n-au privit pamantul pentru ca tin capul pe sus si sunt plini de ei.Eu unu nu prefer sa nu comentez despre nimeni,oricum spun altii asta! La ce ma gandesc prima data cand vad o fata grasa? Eu unu nu dau atentie nici unei fete perfecte! Vine, trece, si atat! E rau sa fii gras si la baieti.Nimeni nu scapa oricum de critice.

3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Cine rade de asa ceva,ar trebui sa se puna in pielea acelei persoane, cineva care e supraponderal nu e fericit pentru ca arata asa, de multe ori acele persoane sunt bolnave

| mihai_4767 a răspuns:

Eu since nu am o problema cu grasele cum zici tu dar uite vezi tu acum fara sa-ti dai seama ai jignit o "grasa" mie unun imi par de treaba chiar daca sun mai plinute pot fi prietene foarte bune...

| dumy25 a răspuns:

Deoarece îm majoritatea cazurilor, e vina lor că sunt atât de grase. Mai rar se întâmplă să aibă o boală moștenită genetic. Statistic vorbind zic. Și e și mai rău când se cred și arătoase happy