| anonim_4396 a întrebat:

am o nelamurire...deci de vreo 3 zile imi tot da bip niste numere de cosmote in fiecare zi cu numere diferite si daca sun inapoi raspunde imediat nu apuca sa sune nici macar o data si raspunde si se aude in telefon niste sunete ciudate ca un ton asa...si daca sun pe numarul de pe care a dat bip ieri sau alaltaieri e inchis voi ce parere aveti? vi s-a intamplat vreodata asa ceva?straight face

Răspuns Câştigător
| BadGirlMadaaa a răspuns:

Am mai patit si eu asa.Nu stiu ce sa zic.Eu le-am dat pace, si in cateva zile nu m-au mai sunat.