| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am o pagina (de cam 5 ore) cu lala band. Daca aveti o pagina (tot cu lala band sau cineva din lala band) mare (adica cu mai mult de 1500-2000 de likes... puteti sa ma ajutati sa starng cam 10-15 likes? Cand o sa cresc o sa va fac si eu.
Cine e interesat, comentati si va las linkul la paginawinking
Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Pikaciuuu a răspuns:

Nu am cu Lala Band dar pot sa iti fac publiciate de pe o pagina cu 250 like-uri.happy Dca te intereseaza spune-mihappy

| loveyou99 a răspuns (pentru Pikaciuuu):

Da, dar as vrea de la o pagina cu lala band, ca altfel pot sa adun si alt fel de oameni, caruia nu le place lala band, daca intelegi ce vreau sa zic love struck

| Pikaciuuu a răspuns (pentru loveyou99):

Dca vrei pot sa te ajut de pe o alta pagina, a Adelei Popescuhappy [fan page]

| loveyou99 a răspuns (pentru Pikaciuuu):

Super happy multumesc :* cam cate likes crezi ca poti sa faci? love struck

| Pikaciuuu a răspuns (pentru loveyou99):

Nu stiu happy Cea a Adelei Popescu e admina o prietena, nu euhappysad

| loveyou99 a răspuns (pentru Pikaciuuu):

Imi poti da linkul, vreau sa o vad si eu

| Pikaciuuu a răspuns (pentru loveyou99):

Stai ca o rog sa iti fac si apoi iti zic ca nu mai stiu cum are numelelaughing)

| loveyou99 a răspuns (pentru Pikaciuuu):

Ok... multumesc! deja multi au dat like

| Pikaciuuu a răspuns (pentru loveyou99):

O sa iti fac si de pe pagina asta http://www.facebook.com/FetePlictisite?ref=hl dar cand cresti sa ma ajuti si pe mine>:D

| loveyou99 a răspuns (pentru Pikaciuuu):

Mersi mult

| Pikaciuuu a răspuns (pentru loveyou99):

Sa cresti marehappy Hai sa vorbim pe messhappy Imi dai idu` tau?:S

| loveyou99 a răspuns (pentru Pikaciuuu):

Nu pot ca poate toti sa intre sa vada aicia big grin da-mi tu id tau prin privat

| Pikaciuuu a răspuns (pentru loveyou99):

Sa vad daca pothappy