| anonim_4396 a întrebat:

am o pereche de blugi si cand mama i'a bagat la spalat a fost o bluza rosie in masina de spalat si mi-a iesit pe blugi...acum sunt mai rozlaughing ce pot sa le fac sa fie mai albastrii sau mai negrii?

2 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

straight face biata de tine...
păi, poţi pune un colorant negru/albastru în apă [speli doar blugii atunci] şi să vezi dacă funcţionează. [n-am încercat. mi-a venit ideea pe moment]
sau... poartă-i aşa. I don't want to see

| Alecssa a răspuns:

Poti sa bagi o bluza neagra si sa astepti rezultatul laughing.
Chiar nu stiu ce sa.ti zic, mi s.a intamplat si mie cu un tricou. Nu cred ca mai pot fi reparati.